خبر سیاسی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار سیاسی شهر سبزوار

خبر سیاسی

تاریخ خبر: 2 ارديبهشت 1396 / کد مطلب: 2990 / بازدید: 1200 / اظهار نظر: 0


صلاحیت 111 نفر از داوطلبان انتخابات شورای شهر سبزوار تائید شدصلاحیت 111 نفر از داوطلبان انتخابات شورای شهر سبزوار تائید شد
حسین میردشتی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: از مجموع   172 نفر داوطلب عضویت در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سبزوار سه تن در هیات اجرائی و 14 نفر در هیات نظارت رد شدند که در مجموع می توان گفت صلاحیت  17 احراز نشده و با احتساب 11 نفری که انصراف داده اند 144 نفر برای 9 کرسی شورای شهر سبزوار با هم رقابت خواهند کرد.
معاون سیاسی فرماندار سبزوار گفت: در شهر ششتمد 20 نفر داوطلب عضویت در شورای اسلامی این شهر شدند که یک تن توسط هیات نظارت رد شد و 2 تن نیز تاکنون انصراف داده اند.
وی بیان کرد: تعداد ثبت نام نامزدهای شورای اسلامی شهر روداب 16 نفر می باشد که دو تن توسط هیات نظارت رد شدند و یک تن هم انصراف داده است. 
میر دشتی افزود: در بخش مرکزی نیز از 362 نامزد ثبت نام کننده برای شورای اسلامی 53 روستای این بخش 9 تن توسط هیات اجرائی و 12 نفر توسط هیات نظارت رد شدند و تاکنون 5 نفر هم انصراف داده اند.
معاون فرماندار سبزوار با اشاره به اینکه 202 نفر در بخش روداب داوطلب عضویت در شورای اسلامی 39 روستای این بخش شدند اظهار داشت: یک تن توسط هیات اجرائی و دو تن نیز توسط هیات نظارت رد شدند.
وی با بیان اینکه تمام 292 داوطلب عضویت در شورازی روستاهای بخش ششتمد تائید صلاحیت شدند تصریح کرد: این تعداد برای عضویت در شورای اسلامی 49 روستا با هم رقابت خواهند کرد.
میر دشتی همچنین اظهار داشت: داوطلبانی  شوراهای اسلامی روستا که به احراز نشدن صلاحیت شان اعتراض دارند می توانند از سوم اردیبهشت به مدت چهار روز به هیات نظارت شهرستان و داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها به هیات نظارت استان اعتراض کنند.
 
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.