خبر حوادث سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار حوادث شهر سبزوار

خبر حوادث

تاریخ خبر: 31 فروردين 1396 / کد مطلب: 2989 / بازدید: 1199 / اظهار نظر: 0


تعداد فوتی تصادف اتوبوس مشهد اصفهان به ۱۱ تن افزایش یافتتعداد فوتی تصادف اتوبوس مشهد اصفهان به ۱۱ تن افزایش یافت

دکتر علی شریفان صبح پنج شنبه در حاشیه عیادت مسئولان شهرستان از مصدومان به خبرنگاران گفت: اتوبوس حادثه دیده حوالی ساعت 20 و 10دقیقه چهارشنبه شب در کیلومتر ٢٥ محور سبزوار - شاهرود  با ۳۱ نفرسرنشین با یک دستگاه کامیونت برخورد و سپس واژگونی شد که متاسفانه هفت تن در محل حادثه و چهارتن در حین انتقال به مرکز درمانی و بیمارستان تا ساعات اولیه بامداد پنج شنبه فوت کردند.

رئیس مرکز اورژانس سبزوار اظهار داشت: ۲۰ سرنشین دیگر اتوبوس به بیمارستان امداد شهید بهشتی منتقل شدند که در بخش های ارتوپد، جراحی و «آی.سی .یو» بستری می باشند.

وی با بیان اینکه تاکنون یک نفر سرپایی مداوا و مرخص شده است اظهار داشت: پنج تن از مصدومین نیز در بخش« آی.سی.یو » بستری هستند که حال دو تن از آنان وخیم می باشد.

شریفان ادامه داد: از تعداد هفت فوتی در محل حادثه چهار نفر شناسایی نشدند که هموطنان عزیز می توانند با شماره  ۰۵۱۴۴۴۴۰۰۰۰ تماس بگیرند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با تاکید بر اینکه تمام امکانات و کادر امداد،  اورژانس، بهداشت و درمان از دقایق اطلاع حادثه بسیج شده اند تاکید کرد: خدمات رسانی ادامه دارد. 
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.